Kamarot Baskı ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti., 2002 yılında faaliyete başlamış olup baskı, reklam ve tanıtım konularında hizmet veren butik bir reklam ajansı/baskı atölyesi işletmesidir. Faaliyete geçtiği ilk günden itibaren “Müşteri Sadakati” konusuna odaklanmış firmamız, gerek müşterileri, gerek tedarikçileri, gerekse çalışanları ile “memnuniyet ve aidiyet“ kavramları üzerinden ilişkiler kurmuştur. Bu köklü ilişkiler, uzun yıllar boyunca sürdürülebilir bir çalışma ortamı sağlamıştır.

Müşterilerine hızlı, ekonomik, kaliteli ve sürdürülebilir ürünler ve hizmetler sunmayı hedefleyen firmamız, şeffaf fiyat politikası ile sektördeki fiyat karmaşasına kapılmayan, açık ve net bir hizmet anlayışına sahiptir.

Firmamız, tüm Türkiye'ye yayılmış yüzlerce müşterisine baskı, reklam ve tanıtım dünyası ile ilgili her ihtiyaca cevap verecek bilgi birikimine ve donanıma sahiptir. Sektörün karmaşık yapısı göz önüne alındığında, Kamarot Baskı ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti. ailesi sizlere en akılcı çözümleri sunmak için yapılanmıştır.

SÜRDÜRÜLEBİLİR İLİŞKİLER

Müşteri ve Tedarikçi Sadakati

Bizler tüm müşterilerimizle uzun soluklu iş ilişkileri geliştirmeye özen gösteriyoruz. Kurulan kalıcı ilişkilerin yapılacak işlere pozitif etkisini önemsiyoruz. Hem tedarikçilerimiz, hem çalışanlarımız, hem de müşterilerimiz ile adil ve güvenilir bağlar inşa ediyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR KALİTE

Koşulsuz Kalite Anlayışı

Ortaya çıkacak işler işin "Kalite" kırmızı çizgimiz. Ucuz ve vasat sonuçlar bizim için kabul edilemez. Sunulan hizmetin her aşamasını özenle planlıyor, en iyi sonuç için tüm imkanları zorluyoruz.

BASKI VEYA TANITIM HİZMETİNE İHTİYACINIZ MI VAR?

Bize Hemen Ulaşın

Sizin için en uygun çözümü birlikte planlayalım!