• Bizi Arayın 0 850 840 7 846
  • Adresimiz Tunalı Hilmi Caddesi 89/30
  • FİYAT İSTEYİN

İNTERNET

Hizmetlerimiz

Günümüz dünyasında firmanız internette yer alması artık kaçınılmaz. Gelişen teknoloji, artan mobil internet kullanımı, büyüyen dijital reklam pazarı firmaları interneti daha etkin kulanıma zorluyor. Kamarot Baskı ve Tanıtım Hizmetleri firmanızın tüm internet ihtiyaçları için tek elden çözümler üretiyor:


Alan Adı ve Barındırma

Firmanız için alan adı ve barındırma hizmetlerini sağlıyoruz, kendi sunucularımız üzerinde kesintisiz barındırma ve eposta kullanım imkanını ve alan adı yönetimini ekonomik fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Kurumsal e-posta ihtiyaçlarınız için Microsoft Exchange Online hizmetleriyle, kesintisiz, boyut ve adet bağımsız, spamsız e-posta kullanımı gerçekleştiriyoruz.

Tüm özel ihtiyaçlarınız için VDS Sunucu kurulumu yapıyoruz..

Web Tasarımı

Firmanızın tüm ihtiyaçlarını analiz ediyor, size en uygun tasarım çözümünü yaratıyoruz. E-ticaret, içerik yönetimi, kişiye özel kodlama ile oluşturulup, sürdürülebilir tasarım ve gelişim imkanı veriyoruz.

Bulut Uygulamalar

İnternette kullanacağınız özel bir yazılıma ihtiyacınız var ise doğru adres Kamarot; detaylı analizler sonucu tam istediğiniz yazılımı üretiyoruz. Periyodik anlaşmalarla sürekliliğini ve gelişimini sağlıyoruz.

Firmanızın tüm ihtiyaçlarını analiz ediyor, size en uygun tasarım çözümünü yaratıyoruz. E-ticaret, içerik yönetimi, kişiye özel kodlama ile oluşturup, sürdürülebilir tasarım ve gelişim imkanı veriyoruz.