• Bizi Arayın 0 850 840 7 846
  • Adresimiz Tunalı Hilmi Caddesi 89/30
  • FİYAT İSTEYİN

ÇEVİRİMVAR.COM İŞBİRLİĞİ

KAMAROT BASKI VE TANITIM HİZMETLERİ ve ÇEVİRİMVAR PROFESYONEL ÇEVİRİ İŞ ORTAKLIĞI SUNUYOR...

6000’den fazla tamamlanmış iş teslimatı, 350’den fazla mutlu müşterisiyle Kamarot Baskı ve Tanıtım Hizmetleri, kurumsal kimliği çerçevesinde online tercüme bürosu Çevirimvar ile müşterilerine çok daha geniş alanda kaliteli hizmet sunmayı hedefliyor.

Kamarot Baskı ve Tanıtım Hizmetleri ile gerçekleştireceğiniz tüm basım ve web sitesi hizmetlerinizde ihtiyaç duyacağınız tercüme hizmetini %10 indirimle, Çevirimvar üzerinden alabilirsiniz.

Profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar.com, diğer tercüme bürolarından farklı olarak başta İngilizce ve Almanca olmak üzere web sitesi çevirinizin ana dil düzeyinde yapılabilmesi için çevirmen ve editör ekibiyle lokalizasyon hizmetlerinde öncü durumunda.

Online platformu üzerinden saniyeler içerisinde üyelik gerektirmeksizin web sitesi çevirisi veya bastıracağınız kataloğun aynı formatta çevrilmesi için fiyat alabilir, indirimli hizmet için Kamarot farkından yararlanabilirsiniz. Kamarot ailesi olarak, Çevirimvar web sitesinde kullanabileceğiniz %10 indirim kuponunuz için bizlere ulaşmanız yeterli.